O firmie

Zapraszamy „RADUS-Stomatologia”- kliniki działającej już 20 lat na rynku poznańskim. Ogromne doświadczenie i zdobyte umiejętności pozwalają zaoferować Państwu najwyższy standard świadczonych usług. W naszych gabinetach lekarze dentyści zaproponują nowoczesne rozwiązania wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom oraz zapewnią poczucie bezpieczeństwa i komfortu.

Oferujemy:

  • nowoczesne i sprawdzone rozwiązania w dziedzinie implantologii i protetyki
  • mikroskopowe leczenie endodontyczne
  • zabiegi z wykorzystaniem lasera LiteTouch, m.in.: bezdotykowe leczenie próchnicy zębów
  • wysokiej jakości stomatologię estetyczną i zachowawczą
  • rzetelną chirurgię stomatologiczną
  • cyfrową diagnostykę rtg i pantomogram
  • zabiegi z zakresu pielęgnacji i higienizacji jamy ustnej oraz dobrą edukację stomatologiczną.

Stomatologia jest naszą pasją; dzięki niej rozwijamy się, aby zagwarantować Państwu pełną satysfakcję..

Lekarze i personel

MARCIN NOWAKOWSKI

Lekarz stomatolog

W 1995r ukończył II Wydział Lekarski Akademii Medycznej w Poznaniu. Po ukończeniu stażu pracował w poznańskich prywatnych klinikach, zdobywając wiedzę i doświadczenie w pracy zawodowej. Uczestniczył w licznych kursach i konferencjach z zakresu nowoczesnej protetyki oraz leczenia wad okluzyjnych. W “RADUS-Stomatologia” specjalizuje się głównie w protetyce i leczeniu choroby okluzyjnej.  

MACIEJ WINTER

Lekarz stomatolog

Jestem absolwentem Akademii Medycznej w Poznaniu, studia na wydziale lekarskim ukończyłem w 1996 roku, oraz na wydz. lekarskim II – oddział stomatologiczny w 2000 roku. Swoją wiedzę i umiejętności wzbogacam uczestnicząc w licznych kursach i szkoleniach. W “RADUS-Stomatologia” specjalizuje się w leczeniu kanałowym pod mikroskopem.

Dawid Roszkiewicz

Dr nauk medycznych

Doktor nauk medycznych i specjalista Chirurgii Szczękowo-Twarzowej. Przez 11 lat asystent Kliniki Akadenii Medycznej w Poznaniu, współautor podręcznika akademickiego i autor kilku prac naukowych. W “RADUS-Stomatologia” specjalizuje się w implantologii oraz chirurgii szczękowej.

Zofia Maciejewska-Szaniec

Dr nauk medycznych

Studia na Wydziale Lekarsko-Dentystycznym Uniwersytetu Medycznego im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu ukończone w 2008 r. Podczas studiów aktywny członek kół naukowych oraz przewodnicząca Polskiego Towarzystwa Studentów Stomatologii. W “RADUS-Stomatologia” specjalizuje się w leczeniu dysfunkcji narządu żucia oraz stomatologii dziecięcej.

Mateusz Krajecki

Dr nauk medycznych

Ukończył kierunek lekarsko-dentystyczny na Uniwersytecie Medycznym im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu. Od tego czasu prowadzi praktykę stomatologiczną, cały czas doskonaląc swoje umiejętności. W 2012 roku rozpoczął pracę na Uniwersytecie Medycznym im. K. Marcinkowskiego prowadząc pracę dydaktyczną i naukową. Autor doniesień zjazdowych z zakresu stomatologii, anatomii prawidłowej i embriologii oraz współautor prac naukowych. W czerwcu 2016 roku obronił pracę doktorską. W zakresie stomatologii w szczególności specjalizuje się w wykonywaniu zabiegów z zakresu implantologii, chirurgii i protetyki. W “RADUS-Stomatologia” specjalizuje się w chirurgii stomatologicznej.

Katarzyna Nowak

Lekarz stomatolog

W roku 1994 ukończyła Wydział Lekarski Oddział Stomatologii Akademii Medycznej w Poznaniu. Pierwszy stopień specjalizacji ze stomatologii ogólnej uzyskała w roku 1998. Jest lekarzem z wieloletnim doświadczeniem. W “RADUS-Stomatologia” specjalizuje się w stomatologii zachowawczej.

Krzysztof Chodakowski

Lekarz stomatolog

Absolwent Akademii Medycznej im. K. Marcinkowskiego w Poznaniu (obecnie Uniwersytet Medyczny). Studia ukończył w 1984 roku. Specjalista stomatologii Ogólnej I *stopnia. Doświadczenie zawodowe zdobywa pracując w prywatnym gabinecie stomatologicznym. Bierze udział w kursach i szkoleniach z różnych dziedzin stomatologii.
 
W “RADUS-Stomatologia” specjalizuje się w zabiegach przy zastosowaniu lasera LiteTouch.

MARIOLA ANIOŁA

Asystentka stomatologiczna

Natalia Żuchowska

Asystentka stomatologiczna

MARTA MAŃKO

Higienistka stomatologiczna

Aleksandra Radwan

Sekretarka medyczna

Elżbieta Wałuta

Sekretarka medyczna