Protetyka

Korony porcelanowe PROCERA

Korony Procera wyglądają jak naturalne zęby dzięki idealnemu dopasowaniu i braku metalowego szkieletu. Biała ceramiczna Procera AllCeram zastępuje metalowy szkielet korony. Swoje idealne dopasowanie zawdzięcza nowoczesnej technice skanowania laserowego i obróbki komputerowej. Dzięki technologii produkcyjnej Procera AllCeram jest po prostu biała, piękna i naśladuje naturalne zęby.

Korony pełnoceramiczne

Korony pełno ceramiczne są bardziej doskonałe w porównaniu do tradycyjnych koron porcelanowych. Nie posiadają one podstawy metalowej, dzięki czemu promienie światła „przechodzą” przez nie, podobnie jak w zębach naturalnych. Dlatego też, korony pełno ceramiczne swoim wyglądem przypominają do złudzenia zęby naturalne. Nowe możliwości uzupełniania zębów stworzył materiał „cerkon”. Cechuje go bardzo duża wytrzymałość, dzięki czemu wykorzystywany jest do wykonywania mostów pełno ceramicznych. Teraz nawet duże braki zębowe można uzupełnić pięknymi mostami, które są osadzone w jamie ustnej pacjenta na stałe.

Protezy acetalowe

Brak większej ilości zębów w obrębie szczęki i żuchwy oraz niemożność wykonania w obrębie jamy ustnej uzupełnień stałych, takich jak implanty i mosty, daje możliwość zastosowania protezy acetylowej. Protezy te są bowiem bardziej elastyczne, wytrzymałe i kosmetyczne od stosowanych powszechnie uzupełnień akrylowych.Dzięki swojej elastyczności metalowe klamry w protezie, zostały zastąpione acetalem, który znakomicie przylega do zębów i ma taki sam kolor jak ząb, co daje dobry efekt kosmetyczny całej pracy.

Licówki

W całości zrobione są z ceramiki wykonanej w laboratorium protetycznym. Nie posiadają podbudowy metalowej, co pozwala osiągnąć bardzo dobry efekt kosmetyczny[idealnie imitują zęby naturalne]. Zaletą licówek jest bardzo niewielkie szlifowanie powierzchni przedniej zębów własnych. Licówki stosujemy w celu poprawy kosmetyki i funkcjonalności zębów przednich. Nowością są licówki, które nie wymagają szlifowania zębów. Są to licówki V.I.S. [Very Important Smile]

Uzupełnienia Inley oraz Onley

Dzięki temu, że są wypełnienia wykonywane w laboratorium protetycznym ich jakość jest o wiele wyższa niż tradycyjnego wypełnienia kompozytowego.Najważniejszą z zalet jest możliwość uzyskania idealnego efektu kosmetycznego,dzięki wykorzystaniu ceramiki, która doskonale naśladuje ząb naturalny. Inley i Onley cechuje bardzo dobra szczelność z zębem, stabilny kolor i duża odporność na ścieranie.

Piękny wygląd, zdrowe białe i proste zęby są w dzisiejszym życiu prywatnym, ale przede wszystkim zawodowym ważnym atrybutem. Ładny uśmiech poprawia nasze samopoczucie, dodaje nam pewności siebie w kontaktach z innymi, czyni nas otwartym na otoczenie. W trosce o Państwa „piękny uśmiech” oferujemy w naszych gabinetach stosowane na całym świecie najnowsze i najlepsze uzupełnienia protetyczne.
 
Zapraszamy na wizytę do naszych gabinetów, gdzie lekarze dentyści zaproponują Państwu najlepsze uzupełnienia protetyczne, wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom i sprawiając, że będziecie się Państwo czuli komfortowo. Nasi pacjenci też chcą być młodsi i szczęśliwsi, a my uczestniczymy w poprawianiu estetyki twarzy.